Domov       O nás       Prečo Harreither ?      Produkty Harreither       Referencie       Partnery       Kontakt 

PROFESIONÁLI V OBLASTI PLOŠNÉHO KÚRENIA A CHLADENIA
Produkty HARREITHERUniversum®

Pohodlie a komfort môžu byť aj organizované!

Novým systémom Universum® sa firme HARREITHER podaril majstrovský kúsok. Manažér domácnosti Universum® dokáže prepojiť, sledovať a riadiť všetky možné procesy v rámci budovy - a to pri najjednoduchšom ovládaní! Farebný TFT displej s vysokým rozlíšením a veľký otočný a stláčateľný volič umožňujú každému užívateľovi najjednoduchšie listovanie v užívateľsky orientovanom menu. Symbolmi podporované zobrazenie čistého textu, vyvinuté výlučne pre Universum®, je zamerané na obe skupiny používateľov: tých, ktorí majú radšej symboly, a tých, ktorí majú radšej text. Pre dokonalý komfort ponúkame samozrejme tiež diaľkovú kontrolu a údržbu.

S DIZAJNOM ZLADENÁ KONTROLA PRIESTORU!

Obsluhou a dizajnom dôsledne zladená s ovládacou centrálou - taká je jednotka ovládača Universum® pre interiér.  Štandardne ponúka meranie teploty v miestnosti a nastavenie požadovaných hodnôt. Voliteľne dokáže prístroj zaznamenať aj vlhkosť vzduchu a informovať ovládaciu centrálu. Tieto údaje sa môžu potom opätovne použiť napríklad na ovládanie chladenia miestnosti.PODSTATNÉ PRE SPOKOJNOSŤ!

Čas a pozornosť sa stali pre nás, ľudí na začiatku tretieho tisícročia, najhodnotnejším tovarom. Investície, ktoré robíme, nám majú pomôcť získať opäť čas pre dôležité veci v živote.

Inteligentný manažér domácnosti Universum® automaticky spája a riadi všetky vaše zariadenia domácej techniky (kúrenie, teplá voda, chladenie, vetranie a podobne), aby ste potrebovali menej času na ovládanie a mali viac času  na život!


Nechajte si manažovať svoj dom: flexibilná architektúra počítača s možnosťou rozšírenia - pripravené na technologickú budúcnosť.


Kúrenie
Solárne zariadenie
Chladenie
Vetranie
Diaľková údržba
Manažment energií
Zavlažovanie
Tienenie
Management by Universum®. Dom Thomasa Sykoru sa vďaka systému manažmentu domácnosti firmy HARREITHER automaticky úsporne vykuruje a chladí. Komentátor ORF si môže sám zvoliť a nastaviť zóny pohody pre seba a svoju rodinu. Pohodlie vo svojej komfortnej kúpeľni si vďaka systému Universum® môže určiť sám.
Komplexné realizácie TZB

Poradenstvo v oblasti TZB

Návrh riešenia

Projektovanie

Servis        
              KATALÓG PDF

              Ponúkame riešenia ako nikto iný!